Ümraniye Bosch Servisi

Ümraniye Bosch

Aynı Gün Servis

Tüm semtlere aynı gün servis hizmeti.

Garantili Hizmetler

Parça ve işçilik garantisi 1 yıl.

Uygun Fiyat

Bosch servis fiyatları gayet uygundur.

Ümraniye Bosch Servis Hizmetleri

Ümraniye Bosch beyaz eşya, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi buzdolabı ürünlerinin arızalanmaları durumunda özel teknik servis hizmetleri vermekteyiz, Bosch beyaz eşya cihazlarına fabrika tarafından yaklaşık olarak 3 yıl ila 7 yıl arasında garanti verilmektedir.
Bu süre içerisinde Bosch yetkili servis tarafından hizmet verilen cihazların garanti süresi bittikten sonra kullanıcı isterse özel bir servisten hizmet alabilir, işte biz burada devreye girmekteyiz. Bobsch marka cihazlarınızın arızalanması durumunda özel teknik servis hizmeti almak için sayfamızın iletişim numarasını haftanın 6 günü arayabilir kayıt yaptırabilirsiniz.

Beyaz eşya, klima ve kombi dayanıklı ev aletleri bakım ve onarımı için Bosch özel servis sizlere daha iyi hizmet verebilmek için durmadan var gücüyle çalışır, uygun fiyatları kaçırmayın. Onarımlar için tonlarla para harcamanıza gerek yoktur.
BAKIM VE ONARIMLARDA (1) BİR YIL GARANTİ - YEDEK PARÇA VE İŞÇİLİKLER (1) BİR YIL GARANTİÇamaşır Makinesi Kapak Açılmıyor

Merhaba, Çamaşır makinelerinde sıkça karşılaşılan kapak açılmıyor şikayetleri hakkında kısa bir açıklama yapalım. İlk önce cihazın kapak açma tumağanı kontrol etmeniz gerekmektedir, kendinize doğru yavaşça çekiniz ve tutamak olduğundan fazla size doğru kasılıyorsa muhtemeldir tutamak kırılmıştır.

NOT: Diğer işlemlere geçmeden önce cihazı fişten çekin ve musluğu kapatın. Tutamağı kontrol ettikten hemen sonra 2. işlem olarak cihazın içinde su olup olmadığını kontrol edin, eğer cihaz içerisinde su varsa bu yüzden kapak açılmayacaktır buda kapağı açıp bulunduğu ortamı su basmaması için mantıklı bir emniyet sistemidir.
Yapmanız gereken cihazın ön sağ alt kısmında (nadir modellerde sol altta bulunabilir) bulunan kapağı açınız ve orada yuvarlak açma kapağı ile karşılaşacaksınız bu kapağı sola doğru elinizle çıkana kadar çeviriniz. Yuvarlak açma kapağı dönmüyor ise çok fazla zorlamayın kırılır ve pompayı değiştirmek zorunda kalabilirsiniz ki bu pahalı bir onarıma yol açacaktır.
Alt pompa kapağı açıldı ise içerisinde birşeyler olabilir varsa temizleyin ve cihazı yeniden çalışır hale getirin ve çamaşır koyma kapağının açılıp açılmadığını denetleyin, tıkanma yüzünden kapak açılmıyorduysa artık çalışıyor olacaktır.

Tüm bu işlemleri yaptığınız halde kapak yinede açılmıyorsa teknik servisle irtibata geçiniz. Soru ve önerileriniz için iletişim bölümünden formla irtibata geçebilirsiniz.