Pendik Bosch Servis Hizmetleri

pendik bosch servisi

Aynı Gün Servis

Tüm semtlere aynı gün servis hizmeti.

Garantili Hizmetler

Parça ve işçilik garantisi 1 yıl.

Uygun Fiyat

Bosch servis fiyatları gayet uygundur.

Pendik Bosch Servisi

Pendik merkez ve çevre semtlere hızlı ve kolay servis almak için Pendik Bosch servisi haftanın her günü arıza kaydı yapmaktadır, hafta içi ise servis hizmeti almanız mümkün olacaktır.Pazartesi - Cuma günleri 08:30 ile 18:30 arasında Cumartasi 09:00 ile 16:00'a kadar beyaz eşya, klima ve kombi için servis kaydı oluşturabilir teknik servis isteyebilirsiniz.


Pendik Bosch servis bakım ve onarımlarda garanti vermektedir, garanti belgesiiş yapıldıktan sonra teknisyenin gerekli testleri bittikten sonra teknisyen tarafından servis fişi olarak verilir. Bu garanti bir yıl içerisinde oluşabilecek aynı sorunlar için servis ücreti istemeksizin geçerlidir.


BAKIM VE ONARIMLARDA (1) BİR YIL GARANTİ - YEDEK PARÇA VE İŞÇİLİKLER (1) BİR YIL GARANTİElektrik Süpürgesi Bakım

Elektrik süpürgelerinde gözle göremediğimiz toz parçacıkları hemen hemen her tarafı kaplamaktadır özelliklede süpürge micro fiber filtere içermiyorsa. Son on yıl içerisinde üretilen elk süpürgelerinde mikro fiber filtre kullanılmaktadır, bu mikro fiber filtrelerin yıkana bilir olanların 10 kullanımda bir çıkartılıp temizlenmesi çekiş açısından daha fazla performan verecektir. Yıkanamayan filtrelerde ise kullanım sıklığına bağlı olarak yılda bir defa mutlaka değiştiriniz.

Değiştirilmeyen cihazlarda çekiş gücünün düşmesi motorun aşırı ısınmasına ve bu ısınma sonucu elektrik arızalarına neden olacaktır, ürünün çalışma ömrünü kısaltmak istemiyorsanız torbanın tam olarak dolmasından önce değiştirin %70 dolulukta değiştirilen torbalar performans açısından daha iyi olacaktır.

Daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız pendik servisi arayın sizlere yardımcı olmak bizim görevimiz.