Kombi Servisi

kombi servisi

Kombi Servisi

Kombi servisi olarak İstanbul geneli Anadolu ve Avrupa yakası farketmeksizin kombi bakım, montaj, onarım ve petek temizliği gibi profesyonel serviz hizmetlerini tüm hafta boyunca sağlıyoruz.


Kombi bakım ve petek temizliği için farklı kişiler veya firmalarla irtibata geçmeniz gerekir, oysa tarafımızdan yetiştirilmiş olan teknisyenler hem kombi bakımı hemde kombi petek temizliğini en iyi şekilde yapabilirler, bu şekilde çalışma sistemi tüketicilere büyük avantajlar sağlamaktadır.


Ayrıca alınan kombi servis hizmetleri, pahalıya mal olması yanı sıra kaybedilen zaman da cabasıdır, hem bakım için servis bekle, hemde kombi petek temizliği için usta. :( Bizde her ikisi aynı anda yapılır.


Yaklaşık 15 yılı aşkın süredir beyaz eşya, kombi ve kombi servis hizmetleri vermekteyiz, yapmış oldeuğumuz her işte servis hizmeti alan müştrilerimizden %100 memnun ayrılmak isteriz, var gücümüzle insan haklarını gözetir, hakkımız kadar fiyatlandırırız. Asla ve Asla arızaları fırsatçılığa çevirmeyi insanların ceplerine göz dikmeyi düşünmeyiz, yapılan işte helal olarak ayrılmayı isteriz.


İstanbul geneline aynı gün kombi teknik servis hizmeti alabilir, beklemeden kaliteli işçilik ve uygun fiyatlarla çözüm bulabilirsiniz. 1 yıl süreyle koruma altında olduğunuzu da unutmayın! Değiştirilen yedek parça veya parçasız yapılan işçilikler bir yıl süreyle garanti altına alınır.