Kartal Bosch Servisi

kartal bosch servisi

Aynı Gün Servis

Tüm semtlere aynı gün servis hizmeti.

Garantili Hizmetler

Parça ve işçilik garantisi 1 yıl.

Uygun Fiyat

Bosch servis fiyatları gayet uygundur.

Bosch Servis Kartal

Kartal bosch servisi Anadolu yakasının sahile yakınlığıyla bilinen Kartal ilçesi geneline e-5 üstü dahil olmak üzere servis hizmeti sunmakta’dır, servis hizmetlerinde beyaz eşya ve klima ürünlerinin arıza çözümlerini yürütmekteyiz.


Bosch dayanıklı ev aletleri üretiminde sektörde öncü firmalardan biridir, her beyaz eşya markası gibi Bosch ürünleri’de kullanıma bağlı olarak yıpranmakta ve bir süre sonra arızlar meydana gelmektedir. Bu gibi durumlarda tüketicilerin yapabileceği fazla şey yoktur, her bir şeyin devamlı olarak güce maruz kalması ve belirli bir yükün devamlı olarak uygulanması sonucu dayanma özelliği azalır.


Bosch servisi beyaz eşya, klima, kombi ürünlerinin satış sonrası montaj, bakım ve onarım gibi hizmetlerini orjinal yedek parça ve bu parçaların değişimlerinde yapılan işçilik, yedek parça gibi sarp malzemelere 1 yıl garanti verilmektedir. Garanti belgesi özel Bosch Servisi teknisyenleri tarafından onarım gerçekleştirildikten sonra imzalanarak verilir, bu belge verildikten sonra tüketiciler tarafından gelen sorularda parça bir yıl sonra bozulabileceği gibi bir izlenim görülmüştür, halbuki bu parça ve işçilik garantisi fabrika tarafından üretilen yedek parça üzerinde ve yapılan işçiliklerde bir yıl içerisinde hata varsa ortaya çıkabilir amacıyla uygulanmaktadır.


Mekanik olan parçaların ömürleri ortalama olarak 6 yıla dayanmakta kullanım sıklığına bağlı olarak elektronik parçalarda ise bu durum biraz şanstır diyebiliriz. ( yüksek yada çok düşük gelen elektrik akımlar elektronik devreleri anında bozabildiğinden) bu garanti üretici garantisi olarak görülmelidir. İstanbul gibi kalabalık nufus içerisinde bir çok hizmet veren firma bulabilmek mümkündür ama işini dürüstçe yapabilen kaç firma vardır parmak sayısını geçmeyeceği kesindir.


Kartal Bosch servisi olarak tüm beyaz eşya, klima ve kombi ürünlerinizi yapmış olduğumuz işçiliklerle ve güler yüzlü teknisyenlerimizle anlatıyor olacaksınız bizler müşteri memnuniyet odaklı çalışmaktayız. Çalışma sistemimizde siz çağrı merkezini aradığınızda kayıt alınırken verilen saatler aralığında tüketicilerimizi ziyaret ederiz ve ürünle ilgili parça gereksinimlerinde araçlarda stoklarımız mevcut olduğundan günlerce bekleme derdine son veriyoruz, aynı gün içerisinde iş bitirme memnuniyetimiz hayli yüksek ve sizlerde bizimle tanıştığınızda bu memnuniyeti anlatıyor olacaksınız.


Biz özel bosch servisi olarak müşterilerilerimize en iyi servis hizmetlerini vermeyi amaçlamaktayız Kartal Bosch beyaz eşya servisi titiz ve öz veriyle çalışır, evlerinize galoş ile girer, servis süresi boyunca ortamın temiz kalmasına ve zemininin zarar görmemesine özen gösteriririz.


BAKIM VE ONARIMLARDA (1) BİR YIL GARANTİ - YEDEK PARÇA VE İŞÇİLİKLER (1) BİR YIL GARANTİBulaşık Makinesi Bakım

Bu yazıda bulaşık makinesinde oluşan krozyonun ve yapışkan kirlerden nasıl kurtulabileceğiniz hakkında bir kaç kısa bilgi paylaşmak istiyorum. Bu bilgileri kullanırken kesinlikle anlatılan dışında haraket edip kahramanlık yapmayın :D

Örnek: klor içeren ve temizlik maddeleri; tuz ruhu, çamaşır suyu, krem deterjanları kesinlikle kullanmayın geri dönüşü zor olan hasarlar açabilir.

Bulaşık makinelerinde genelde; kapı contası üzerinde, dönen fıskiyelerde, filtre bölümünde ve yan duvarlarda bulunan plastik aksamlarda yağ ve kireç toplanır, yağ ve kirecin temizlenmesi için yapmanız gereken deterjan haznesine yıkama için kullandığınız deterjandan koymak ve boş şekilde en yüksek derecede çalıştırmaktır.

Boş bir şekilde çalıştırdınız yağ ve kireç artıkları gitmemiş ise marketlerde satılan bulaşık makinesi temizleyicisi ile en yüksek derecede boş bir şekilde çalıştırın, sorun hala devam ediyorsa yetkili veya özel servisinizle irtibata geçin.