Bosch Servisi

bosch servisi

Aynı Gün Servis

Tüm semtlere aynı gün servis hizmeti.

Garantili Hizmetler

Parça ve işçilik garantisi 1 yıl.

Uygun Fiyat

Bosch servis fiyatları gayet uygundur.

Bosch Servis Hizmetleri

Bosch servisi, Cihazların uzun yıllar kullanımlarının ardından elektiriksel ve mekaniksel aşınmalar oluşmaktadır, bu aşınmalar çalışma performansını oldukça düşürmektedir. Düşük performansın ortaya çıkardığı çalışmama, temiz yıkamama ve sesli çalışma gibi arızalardır. Bu arızaların profesyonel bir şekilde giderilmesi için Bosch servis himzetlerinden emin olun, yapılması gereken onarımların sonrasında her hangi bir sorun yaşamamak için garanti formu almayı unutmayın, aksi taktirde yaptırmış olduğunuz onarımlarda belge ibraz edemezsiniz.

Bosch beyaz eşya, çamaşır, bulaşık, kurutma makineleri yanı sıra buzdolabı, difriz gibi dayanıklı ev aletleridir, bu aletlerin aşırı çalışması sonucu arızalar ortaya çıkmaktadır. Arızalar servis tarafından titizlikle giderilmeli ve aynı zamanda da uygun olmalıdır, Biz Bosch servisi olarak beyaz eşya yanı sıra klima ve kombi ürünlerine de servis hizmeti vermekteyiz, üstelik Bosch marka ürünlerin değiştirilen yedek parçaları ve işçilikleri bir yıl garantilidir.

BAKIM VE ONARIMLARDA (1) BİR YIL GARANTİ - YEDEK PARÇA VE İŞÇİLİKLER (1) BİR YIL GARANTİBulaşık Makinesi Bakım

Bu yazıda bulaşık makinesinde oluşan krozyonun ve yapışkan kirlerden nasıl kurtulabileceğiniz hakkında bir kaç kısa bilgi paylaşmak istiyorum. Bu bilgileri kullanırken kesinlikle anlatılan dışında haraket edip kahramanlık yapmayın :D

Örnek: klor içeren ve temizlik maddeleri; tuz ruhu, çamaşır suyu, krem deterjanları kesinlikle kullanmayın geri dönüşü zor olan hasarlar açabilir.

Bulaşık makinelerinde genelde; kapı contası üzerinde, dönen fıskiyelerde, filtre bölümünde ve yan duvarlarda bulunan plastik aksamlarda yağ ve kireç toplanır, yağ ve kirecin temizlenmesi için yapmanız gereken deterjan haznesine yıkama için kullandığınız deterjandan koymak ve boş şekilde en yüksek derecede çalıştırmaktır.

Boş bir şekilde çalıştırdınız yağ ve kireç artıkları gitmemiş ise marketlerde satılan bulaşık makinesi temizleyicisi ile en yüksek derecede boş bir şekilde çalıştırın, sorun hala devam ediyorsa yetkili veya özel servisinizle irtibata geçin.