Sitemize Hoş Geldiniz

Anket

1999 yıllarında kurulan OSC servis, başarılı geçmişiyle İstanbul’un önde gelen firmaları arasında yer almış ve hizmet sektöründe bölgesel lider olma vizyonuyla hareket etmektedir.
OSC Servis; beyaz eşya, klima, kombi ve küçük ev aletleri hizmetleri, olmak üzere elektrikli ev aletleri sektöründe faaliyet göstermektedir. Hizmetlerimizin ulaştığı başarının arkasında, müşteri odaklı ve verimliliği merkez alan bir yönetim anlayışı vardır. Bu anlayış, sadece maddi kazanımlarla değil, bütün toplumun yararlandığı ve yararlanacağı kurumsal yurttaşlık bilinciyle iç içe gelişmektedir.

Müşteri Memnuniyeti

94%

Aynı Gün İş Bitişrme

98%

Şikayet

3%

Çözüm

89%

Arıza Tekrarı

3%

Hizmetlerimiz?

Servis teknafından sunulan hizmetler müşteri memnuniyet odaklı bir çalışmayı beraberinde getirmektedir, en yüksek önceliğimiz hizmet aldığınız teknisyenlerimizi titizlikle seçiyor olmamız.

Bu konuda güvenlik üst seviyede tutulmaktadır, öz geçmişlerini detaylı şekilde incelendikten sonra iş alım süreci başlamaktadır. Teknisyen ekibimiz yetkili servis tabanlı olup onarımını gerçekleştirecekleri ürünlerin tüm eğitimlerini almışlardır, cihazlarınız emin ellerde olduğundan emin olabilirisniz.

Online Servis Kaydı

Online servis kaydı, haftanın her günü form doldurarak basitçe yapılan bir iştir. Dakikalarca çağrı merkezleri tarafından bekletilme gibi zorunluğunuz yoktur.

Değerlerimiz

osc servis hizmetleri kuruluşundan günümüze mükkemmellik, anlayış, birlik ve sorumluluk gibi unsurları temel değerlri esas almıştır. Alınan iş kararı bu değerlerle sürdürülmektedir.

Onarım Süreci

Servisimiz tarafından yapılan onarımlar beyaz eşya, klima, kombi gibi titizlik ve hassaslık gerektirir. Konusunda uzman teknisyenler yapılan tüm işleri garantili yapmaktadırlar.

Sıkça Sorulan Sorular

Daha önce karşılaşmadığınız şikayetler hakkında sorularınıza cevap aramaktaysanız doğru internet adresindesiniz, gerek ana sayfa üzerinde bulunan teknik bilgi sayfamızdan gerekse servis talep formunu doldurarak cevap alabilirsiniz.