Kombi Bakım Kampanyası

Osc servis hizmetleri tarafından sunulan kombi bakım kampanyası İstanbul Anadolu yakasının tüm semtlerinin yararlanması için yapılmış olup, kısa bir süre geçerlidir. Kombi bakımının yapılması cihazın performansını olumlu yönde etkilemekte hatta ilk günki performansını yakalayabilmektedir, yapılan bakımın kalitesine bağlı olarak. Isıtma ürünlerinde bakım esnasında parça değişikliği yapılması cihazın kullanım ömrüyle ilgili ve şikayetler göz önünde tutularak teknisyenin arıza tespiti sonrasında belirlenebilmektedir, telefon üzerinden şikayetlere göre verilen cevaplar tüketicinin yapabileceği konular ile ilgili olup söz konusu olan arızada parça değişikliğinin kararı bu şekilde verilmesi çok sağlıksız bir durumdur.

Kombi Bakım

Kombi Bakım

Biz tüketicilerimizin şikayetleriyle ilgili sunmuş olduğumuz çözümlerin sahada %100 tespit edebilmekteyiz, bu telefonda şikayete cevap verebilen teknisyenin işi gerçekten iyi biliyor gibi algılanması doğru davranış değildir, kombi servisinde çalışan kişiler işlerinin gereği birçok kronik arızayı ezbere bilmektedirler verilen cevaplarda buradan haraketle verilmektedir. Fakat bazı çıkar sağlamaya yönelik hizmet veren kişiler bu durumu kendi lehine kullanmaktadırlar onarılabilen parçayı değişerek maliyetleri dahada artırmaktadır, arızayla doğru orantıda olan parça değişikliği tüketici tarafından istenirse değiştirilmesi cihazın ömrü açısında daha uzun süre gittiği kesindir.

Burada anlatmaya çalıştığım çıkarcı davranış aynı şikayetle termostat değiştirilip kurtarılabilecek ucuz maliyetteki bir parça kart arızasıyla örtüştüğünden elektronik kart değişti deyip maliyetleri dahada artırmaktadır. Bu gibi durumlar oluşmasının önüne geçmek için servislerden arıza kaydı yapmalarını istemek ve gelen teknisyenin  tam arıza tespit yapmasıyla olacaktır. Servis ücreti ödemekten korkmayın bir defaya mahsuz servis ücreti ödeyin ve tam donanımlı olarak arıza tespit hizmetlerinden yararlanın bu şekilde yanlış teşhis ve boş yere parça eğişimlerinin önüne geçiniz.

 

Kombi bakımı nasıl yapılır?

Kombi bakımı; servis hizmetleri tarafından cihazın performansını en üst seviyeye çıkarmak için profesyonel teknisyenlerimizle titizlikle çalışmaktayız. Bakım aşamalarına başlarken ateşleme odası ve diğer elemanlarının kirlilik kontrolü yapılmaktadır, devamında ateşleme ve gaz kesme kompanetleri kontrol edilir. Ateşleme elemanlarının kontrolünün ardından cihaz teste alınarak baca çekişinin yeterliliği tespit edilmekle beraber  atık gaz sensörlerinin geri tepme riskini ortadan kaldırıp kaldırmayacağınıda denetleriz.

Daha fazla detaylı bilgi edinmek isterseniz iletişim sayfamızda bulunan linke tıklayarak sayfa içerisinde bulunan formu doldurunuz sizlere en kısa zamanda cevap verileceğinden emin olabilirsiniz. Çağrı merkezimiz 0216 441 63 33

Hakkında osc

Yorum Yapılmamış

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>