Kartal Profilo Servisi

Kartal Profilo servisi uzaman teknik kadrosuyla haftanın her günü sizlerin belirlediği saat aralığında kapınızda ! 0216 441 63 33 numaralı servis çağrı merkezini aradığınızda bölgenize yakın olan servis araçlarıyla iletişime geçerek adresinize yönlendiriyoruz. Siz saygı değer müşterilerimize sunmuş olduğumuz kolaylıklar arasında çağrı merkezi karşılamalarında sadece servis kaydı değil teknik sorularınıza teknisyenlerimiz’den cevap alma hakkını sunuyoruz.

İstek ve şikayetler amaçlı aradığınızda sizleri karşılayan uzman teknisyen ekibimiz sorunlarınızı dinleyerek olası hataları tahmin eder, gezici servise bildirerek ilk seferde iş bitirme hedefini en üst düzeye taşırlar, bu gibi olmayan durumlarda tüketici şikayetini servise aktarması sonucu teknisyenin bir kaç kez fazladan müşteriyi ziyaret etmesiyle sonuçlanır.

Hizmet anlayışımız gereğince müşterilerimizi asla bekletmez ve onların çalışma saatleri aralığının dışında diledikleri zaman hizmet vermekteyiz, servisimiz tam donanımlı gezici servis araçlarıyla personel ekip kadrosuyla Profilo marka ürünlerin; beyaz eşya, bakım, onarım ve kurulum hizmetlerini veriyoruz.

Kartal Profilo servisi uzman teknik ekip tarafından orjinal yedek parça ve işçilik garantisi altında onarılmaktadır. Onarılan cihazlarda sorunun tekrarlaması halinde ücretsiz olarak onarılmaktadır, teknik ekibimiz cihazınızı onardıktan sonra defalarca testten geçirerek sorunun tam anlamıyla giderildiğinden emin olur ve cihazınızda kullanılan yedek parçaya ve işçiliğe garanti belgesi verilir. Profilo marka buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutucular ve pişirici ürünlerinin satış sonrası hizmetlerini vermekteyiz.

Google+

Hakkında osc

Yorum Yapılmamış

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>