Kartal Bosch Servisi

Kartal bosch servisi Anadolu yakasının sahile yakınlığıyla bilinen Kartal ilçesi geneline e-5 üstü dahil olmak üzere servis hizmeti sunmakta’dır. Bosch dayanıklı ev aletleri üretiminde sektörde öncü firmalardan biridir, her beyaz eşya markası gibi Bosch ürünleri’de kullanıma bağlı olarak yıpranmakta ve  bir süre sonra arızlar meydana gelmektedir. Bu gibi durumlarda tüketicilerin yapabileceği fazla şey yoktur.

Bosch servisi beyaz eşya, klima, kombi ürünlerinin satış sonrası montaj, bakım ve onarım gibi hizmetlerini orjinal yedek parça ve bu parçaların değişimlerinde yapılan işçilik, yedek parça gibi sarp malzemelere 1 yıl garanti verilmektedir. Bu garanti belgesi servis teknisyenleri tarafından onarım gerçekleştirildikten sonra imzalanarak verilir, bu belge verildikten sonra tüketiciler tarafından gelen sorularda parça bir yıl sonra bozulabileceği gibi bir izlenim görülmüştür, halbuki bu parça ve işçilik garantisi fabrika tarafından üretilen yedek parça üzerinde ve yapılan işçiliklerde bir yıl içerisinde hata varsa ortaya çıkabilir amacıyla uygulanmaktadır.

Mekanik olan parçaların ömürleri ortalama olarak 6 yıla dayanmakta kullanım sıklığına bağlı olarak elektronik parçalarda ise bu durum biraz şanstır diyebiliriz. ( yüksek yada çok düşük gelen elektrik akımlar elektronik devreleri anında bozabildiğinden) bu garanti üretici garantisi olarak görülmelidir.

İstanbul gibi kalabalık nufus içerisinde bir çok hizmet veren firma bulabilmek mümkündür ama işini dürüstçe yapabilen kaç firma vardır parmak sayısını geçmeyeceği kesindir. Kartal Bosch servisi olarak tüm beyaz eşya, klima ve kombi ürünlerinizi yapmış olduğumuz işçiliklerle ve güler yüzlü teknisyenlerimizle anlatıyor olacaksınız bizler müşteri memnuniyet odaklı çalışmaktayız. Çalışma sistemimizde siz çağrı merkezini aradığınızda kayıt alınırken verilen saatler aralığında tüketicilerimizi ziyaret ederiz ve ürünle ilgili parça gereksinimlerinde araçlarda stoklarımız mevcut olduğundan günlerce bekleme derdine son veriyoruz, aynı gün içerisinde iş bitirme memnuniyetimiz hayli yüksek ve sizlerde bizimle tanıştığınızda bu memnuniyeti anlatıyor olacaksınız.
Müşterilerilerimize en iyi servis hizmetlerini vermeyi amaçlamaktayız Kartal Bosch servisi titiz ve öz veriyle çalışır evlerinize galoş ile girer, servis süresi boyunca ortamın temiz kalmasına ve zemininin zarar görmemesine özen gösteriririz.
Sizlerde bizimle çalışmak isterseniz yapmanız gereken 441 63 33 numaralı çağrı merkezini aramak veya iletişim bölümünden formu doldurarak servis istemenizdir. Bu servis talep formu doldurulduktan sonra 20 dk içerisinde çağrı merkezimizce geriye dönüş alacaksınız…

Hakkında osc

Yorum Yapılmamış

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>