Kadıköy Bosch Servisi

Kadıköy Bosch servisi yeni yılda yeni hizmetleriyle tüketicilerin yüzünü güldürüyor, beyaz eşyaların arızaları kabus olmaktan çok memnuniyetiniz’le yer değiştirmiş olacak. Kadıköy bölgesine hizmet veren servisimiz beyaz eşya, klima ve kombi ürünlerinin satış sonrasında hizmetlerini deneyimli teknisyen kadromuzla uygun fiyatlarda vermekteyiz. Tüm bu hizmetler ve daha fazlası için Kadıköy Bosch servisini secin..

kadıköy bosch servisi

kadıköy bosch servisi

Hizmet vermiş olduğumuz bölgeler; Bostancı, Suadiye, Caddebostan, Sahrayıcedit, Erenköy, Kozyatağı, Göztepe, Feneryolu, Fenerbahçe, Caferağa, Eğitim mah, Fikirtepe, Koşuyolu, Merdivenköy, Ondokuzmayıs(19 Mayıs), Osmanağa, Rasimpaşa

Bizler Kadıköy ve çevre semtlere aynı gün teknik servis hizmeti vermekteyiz, ürünlerinizin arızalanması durumunda yapmanız gereken 441 26 96 numaralı servis çağrı merkezini aramak. Çalışma saatlerimiz 07:00 ile 22:00 aralığındadır, haftanın 6 günü teknik servis alabilir pazar günleri ise teknik destek, arıza kaydı oluşturmak için bizlere ulaşabilirsiniz.

Bosch servisi olarak 10 yılı aşkın tecrübemizle sizlere daha iyi hizmet vermek adına kendimizi her geçen gün geliştirmekte güncel ürün gruplarını yakından takip ederek yüksek kalitede hizmet vermeyi amaçlamaktayız.

Biz Bosch marka beyaz eşya, klima, kombi ürünlerinin faaliyetlerini özel teknik servis olarak vermekteyiz, Kadıköy Bosch yetkili servisinden hizmet almak isterseniz sayfamızdan ayrılarak arama motorlarından markanın yetkili kişilerine ulaşmak için arama anahtar kelimenizi yeniden yazınız. Bu şekilde yaparak ürünlerinizin kimler tarafından yapılmasını isterseniz seçme hakkına sahip olursunuz daha sonraki yanlış anlamaları da ortadan kaldırmış olursunuz.

Hakkında osc

Yorum Yapılmamış

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>