Kadıköy Bosch Servisi

Kadıköy Bosch servisi yeni yılda yeni hizmetleriyle tüketicilerin yüzünü güldürüyor, beyaz eşyaların arızaları kabus olmaktan çok memnuniyetiniz’le yer değiştirmiş olacak. Kadıköy bölgesine hizmet veren servisimiz beyaz eşya, klima ve kombi ürünlerinin satış sonrasında hizmetlerini deneyimli teknisyen kadromuzla uygun fiyatlarda vermekteyiz. Tüm bu hizmetler ve daha fazlası için Kadıköy Bosch servisini secin..

kadıköy bosch servisi

kadıköy bosch servisi

Hizmet vermiş olduğumuz bölgeler; Bostancı, Suadiye, Caddebostan, Sahrayıcedit, Erenköy, Kozyatağı, Göztepe, Feneryolu, Fenerbahçe, Caferağa, Eğitim mah, Fikirtepe, Koşuyolu, Merdivenköy, Ondokuzmayıs(19 Mayıs), Osmanağa, Rasimpaşa

Bizler Kadıköy ve çevre semtlere aynı gün teknik servis hizmeti vermekteyiz, ürünlerinizin arızalanması durumunda yapmanız gereken 441 26 96 numaralı servis çağrı merkezini aramak. Çalışma saatlerimiz 07:00 ile 22:00 aralığındadır, haftanın 6 günü teknik servis alabilir pazar günleri ise teknik destek, arıza kaydı oluşturmak için bizlere ulaşabilirsiniz.

Bosch servisi olarak 10 yılı aşkın tecrübemizle sizlere daha iyi hizmet vermek adına kendimizi her geçen gün geliştirmekte güncel ürün gruplarını yakından takip ederek yüksek kalitede hizmet vermeyi amaçlamaktayız.

Biz Bosch marka beyaz eşya, klima, kombi ürünlerinin faaliyetlerini özel teknik servis olarak vermekteyiz, Kadıköy Bosch yetkili servisinden hizmet almak isterseniz sayfamızdan ayrılarak arama motorlarından markanın yetkili kişilerine ulaşmak için arama anahtar kelimenizi yeniden yazınız. Bu şekilde yaparak ürünlerinizin kimler tarafından yapılmasını isterseniz seçme hakkına sahip olursunuz daha sonraki yanlış anlamaları da ortadan kaldırmış olursunuz.

Bosch Servisi

Bosch servisi beyaz eşya, klima ve kombi ürünlerinin satış sonrası montaj bakım, onarım bibi faliyetleri osc servis hizmetleri tarafından sunulan profesyonel hizmetleri kapsamaktadır. İstanbul’da hizmet veren firmamız müşteri memnuniyet odaklı hizmetleriyle tüketicinin yüzünü güldürmektedir.

 

Kartal Profilo Servisi

Kartal Profilo servisi uzaman teknik kadrosuyla haftanın her günü sizlerin belirlediği saat aralığında kapınızda ! 0216 441 63 33 numaralı servis çağrı merkezini aradığınızda bölgenize yakın olan servis araçlarıyla iletişime geçerek adresinize yönlendiriyoruz. Siz saygı değer müşterilerimize sunmuş olduğumuz kolaylıklar arasında çağrı merkezi karşılamalarında sadece servis kaydı değil teknik sorularınıza teknisyenlerimiz’den cevap alma hakkını sunuyoruz.

İstek ve şikayetler amaçlı aradığınızda sizleri karşılayan uzman teknisyen ekibimiz sorunlarınızı dinleyerek olası hataları tahmin eder, gezici servise bildirerek ilk seferde iş bitirme hedefini en üst düzeye taşırlar, bu gibi olmayan durumlarda tüketici şikayetini servise aktarması sonucu teknisyenin bir kaç kez fazladan müşteriyi ziyaret etmesiyle sonuçlanır.

Hizmet anlayışımız gereğince müşterilerimizi asla bekletmez ve onların çalışma saatleri aralığının dışında diledikleri zaman hizmet vermekteyiz, servisimiz tam donanımlı gezici servis araçlarıyla personel ekip kadrosuyla Profilo marka ürünlerin; beyaz eşya, bakım, onarım ve kurulum hizmetlerini veriyoruz.

Kartal Profilo servisi uzman teknik ekip tarafından orjinal yedek parça ve işçilik garantisi altında onarılmaktadır. Onarılan cihazlarda sorunun tekrarlaması halinde ücretsiz olarak onarılmaktadır, teknik ekibimiz cihazınızı onardıktan sonra defalarca testten geçirerek sorunun tam anlamıyla giderildiğinden emin olur ve cihazınızda kullanılan yedek parçaya ve işçiliğe garanti belgesi verilir. Profilo marka buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutucular ve pişirici ürünlerinin satış sonrası hizmetlerini vermekteyiz.

Google+

Kartal Bosch Servisi

Kartal bosch servisi Anadolu yakasının sahile yakınlığıyla bilinen Kartal ilçesi geneline e-5 üstü dahil olmak üzere servis hizmeti sunmakta’dır. Bosch dayanıklı ev aletleri üretiminde sektörde öncü firmalardan biridir, her beyaz eşya markası gibi Bosch ürünleri’de kullanıma bağlı olarak yıpranmakta ve  bir süre sonra arızlar meydana gelmektedir. Bu gibi durumlarda tüketicilerin yapabileceği fazla şey yoktur.

Bosch servisi beyaz eşya, klima, kombi ürünlerinin satış sonrası montaj, bakım ve onarım gibi hizmetlerini orjinal yedek parça ve bu parçaların değişimlerinde yapılan işçilik, yedek parça gibi sarp malzemelere 1 yıl garanti verilmektedir. Bu garanti belgesi servis teknisyenleri tarafından onarım gerçekleştirildikten sonra imzalanarak verilir, bu belge verildikten sonra tüketiciler tarafından gelen sorularda parça bir yıl sonra bozulabileceği gibi bir izlenim görülmüştür, halbuki bu parça ve işçilik garantisi fabrika tarafından üretilen yedek parça üzerinde ve yapılan işçiliklerde bir yıl içerisinde hata varsa ortaya çıkabilir amacıyla uygulanmaktadır.

Devamını oku

Üsküdar

Üsküdar servisi beyaz eşya klima ve kombi ürünlerinin satış sonrası montaj, bakım, onarım gibi ihtiyaçlarına profesyonel hizmetleri, yüksek kalitede müşteri memnuniyeti hedef çerçevesi içerisinde, ihtiyacınız olduğu gün ve saat aralıklarında ( hafta içi ve sonu farketmeksizin ) vermektedir.