Beyaz Eşya

Beyaz eşya servisi olarak İstanbul Anadolu tüm ilçelerine aynı gün hizmetleri vermekteyiz, şikayetleriniz ürün guruplarına göre müşteri temsilcimiz tarafından birkaç soruyla incelenerek servis çağırmadan’da yapabileceğiniz işlemlerle sizleri yönlendirmektedirler. Başvurulan şikayetler doğrultusunda incelemelerimize göre bir çok şikayet tüketici tarafından teknik bilgi gerekmeksizin yapılabildiğinden, teknik servis çağırmadan şikayetinize göre birkaç işlem yaptırılabilir.

Bu adımlara örnek vermek gerekirse; Çamaşır makinesi su boşaltmıyor, burada servis kaydı oluşturmadan önce tüketiciye sorular sorularak yapılması gereken işlemler hakkında yönlendirme yapılmaktadır. Genelde çamaşır makinelerinde sağ alt tarafta bulunan pompa kapağı açtırılarak içerisine kaçan yabancı cisim olup olmadığı kontrol yaptırılır, pompa bölgesi marka ve modele göre’de değişmektedir. Bazı üreticiler pompanın temizleme filtre kapağını dışarıda görülebilecek alana koyarken, diğer bir marka ise bunu bir tamponla saklamayı tercih etmektedir. Buradaki tespiti müşteri temsilcimiz marka ve model sorarak sizleri yönlendirmektedir.

Beyaz eşya servisi; çamaşır, bulaşık makinesi, buzdolabı, fırın, aspiratör, davlumbaz ve elektrik süpürgesi gibi ürün guruplarına teknik servis hizmetlerini 1 (bir) yıl parça ve işçilik garantili olarak sunmaktadır. Bu garanti yapılan işlem formuyla birlikte teknisyen tarafından tüketiciye imzalatarak verilmektedir.

Ürünlerde yapılan işlem karşılığında verilen garanti, garanti süresi boyunca saklanması gerekmektedir. Bu garanti belgeleri sisteme kayıt yapılmış olur fakat herhangi aksi bir durum yaşanmaması açısından saklanması daha uygundur. Servisler tarafından yapılan işlemlerde mutlaka makbuz vb. evraklarınızı istemeyiş unutmayınız aksi taktirde sözle hiçbir şey ispatlayamaz ve kanunen haklı olduğunuz pozisyonda haksız duruma düşerek madur olabilirsiniz.

Servis hizmetleri içerisinde en önemli olan sizi ziyaret etmekte olan teknisyenin donanımlı olmasıdır, sadece teknik elemanlar ve donanımlar bazen hiçbir sorunu çözemeyebilir fakat tecrübe ve eğitim her şeyin çözümü olarak karşınıza çıktığını sizlerde görmüşsünüzdür. Biz ekibimizi bu yüzden yetkili servis eğitimini tamamlamış kişilerden seçmekteyiz.

Hakkında osc

Yorum Yapılmamış

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>